2 órája

Rengeteg problémájuk volt, mégis nyerni tudtak

Kosárlabda: NB I/B

Férfi kosárlabda NB I Zöld csoport, 1. forduló
Békéscsabai KK – Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 67–85 (22–23, 12–25, 26–14, 7–23)
Békéscsaba, 100 néző. V.: Földi, Utasi, Szőcs.
Phoenix KK: Bata 16/3, Bán T. 16/9, Lakatos 10/6, Mester M. 7/3, Boinitzer 21. Csere: Czimer 3/3, Demkó M., Kiss K. 4, Molnár B., Sándor B. 2, Kovács Z. 6. Vezetőedző: Lekli József.
Lekli József: – Gratulálok a csapatomnak! Elég rosszul sikerült a felkészülésünk, volt betegség, sérülés, nem úgy sikerült összerakni a csapatot, ahogy elképzeltük. Ennek ellenére, akik most itt voltak, maximálisan beletették a munkát. A harmadik negyedben volt egy komoly hullámvölgyünk, de hála Istennek meg tudtunk újulni a negyedik negyedben. Egy komoly védekezést tudtunk a pályára rakni, ami párosult egy jó támadójátékkal, és ennek köszönhető a győzelmünk. Nagyon büszke vagyok a fiúkra, mert ez egy kemény nyár volt, és remélem, hogy innentől kezdve mindenki tudja, hogy ha önbizalommal telve, keményen játszik, akkor jó eredményeket tudunk elérni.