DVTK gyorshír

2021.01.16. 19:19

Győzött a DVTK a Mezőkövesd ellen

Második felkészülési mérkőzését játszotta a DVTK, a szombati találkozón a Mezőkövesd volt az ellenfél.

Forrás: dvtk.eu

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK – Mezőkövesd Zsóry FC 3-2 (0-2)

Miskolc, DVTK Stadion, zárt kapuk mögött.

Játékvezető: Szilágyi Sándor (Kövér Tamás, Kovács Zoltán).

DVTK 1. félidő: Antal – Grgić, Milović, Soldo, Pikk – Márkvárt, Živulić – Hasani, Rui Pedro, Grozav – Dražić. Vezetőedző: Zoran Zekić.

DVTK 2. félidő: Malenica – Shestakov, Karan, Hegedűs, Marin – Max, Iszlai – Korbély (Molnár G. 72.), Grozav, Suljić – Ivanovski. Vezetőedző: Zoran Zekić.

Mezőkövesd: Szappanos (Aleksić, 67.) – Eperjesi (Farkas D., 67.), Nesterov (Szeles, 46.), Katanec (Margvelashvili, 67.), Vadnai (Vajda S., 59.) – Berecz Zs. (Karnitski, 62.), Martić (Meskhi, 59.), Cseri (Nagy D., 54.) – Vutov (Chrien, 54.), Jurina (Kavtaradze, 54.), Beširović (Bencze M., 67., Jagodics M., 89.). Vezetőedző: Pintér Attila.

Sárga lap: Pikk a 40., Karan az 52., Szeles a 76. percben.

Piros lap: Szeles a 84. percben.

Gólszerző: Jurina (0-1) az 5., Jurina (0-2) a 15., Ivanovski (1-2, 11-esből) a 84., Molnár G. (2-2) a 87., Grozav (3-2, 11-esből) a 90. percben.