Labdarúgás

2 órája

DVTK - MTK: ÉLŐ tudósítás

A DVTK NB I-es labdarúgócsapata szombaton hazai bajnokit játszik. A DVTK az MTK Budapestet fogadja, 17.30-tól.

A DVTK hazai környezetben az MTK-t fogadja

Fotó: MW

Labdarúgó NB I, 10. forduló, DVTK – MTK Budapest mérkőzés állása: 0-2

----
90. perc: Négy perc hosszabbítás következik.
----
89. perc: Antonov helyett Bobál D., Molnár R helyett Stieber állt be.
----
86. perc: Chorbadzhyski közeli lövése akadt el a vendég kapusban.
----
84. perc: Kosznovszky kapott sárga lapot.
----
76. perc: Juria helyett Németh K. a pályán.
----
74. perc: Pozeg Vancas helyett Jurek állt be.
----
73. perc: Jurina kapott sárga lapot.
----
72. perc: Vendég cserék, Molnár Á. helyett Nagy Zs., Bognár I. helyett Végh B. a pályán.
----
71. perc: Holdampf lövését védte bravúrral Demjén.
----
70. perc: Rahrsalla lapos lövését fogta meg Demjén kapus.
----
68. perc: Megvan a hivatalos nézőszám is, ami 5405 fő.
----
65. perc: Acolatse lövése akadt el Demjénben.
----
64. perc: Újabb kettős hazai csere, Sanicaninan helyett Adedokun, Vallejo helyett Rahrsalla a pályán.
----
61. perc: Bognár I. löketénél mentett nagyot a hazai kapus.
----
60. perc: Jurina lövését védte Odnystov.
----
58. perc: Jurina ollózása kerülte el a kaput.
----
52. perc: Hazai szöglet után Chorbadzhiyski fejelt a kapu fölé.
----
50. perc: Acolatse lövését fogta meg Demjén.
----
46. perc: A szünetben kettőt cserélt a DVTK, Szatmári helyett Klimovich, Rakonjac helyett Acolatse áll be.
----
18.33: Megkezdődött a második játékrész.
----
45+2. perc: Vége az első félidőnek.
----
45. perc: Egy perc hosszabbítás következik. Közben VAR vizsgálat, hogy Szatmári kezét érte-e a labda, a saját 16-osán belül, ezt nézik. Nincs 11-es.
----
45. perc: Edomwonyi lövése kerülte le a bal alsó sarkot.
----
42. perc: Bognár I. adott jó labdát Molnár R.-nek, aki vezette néhány métert a labdát, majd 18 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 0-2.
----
40. perc: Molnár R. lövését ölelte magához a DVTK kapusa.
----
34. perc: Sanicanin elfutása után középre adott, az MTK kapusa lehúzta a labdát.
----
31. perc: Vendég szöglet után Kádár lőtt a jobb felső sarok fölé.
----
27. perc: Molnár R. lövése akadt el a hazai védelemben.
----
25. perc: Beriashvili fejesét hárította Odyntsov.
----
21. perc: Bognár I. lövése kerülte el a hazai kapu jobb alsó sarkát.
----
15. perc: Sanicanin balról érkező beadása után Rakonjac fejéről  került a labda az alapvonalon túlra.
----
12. perc: Bognár I. lövésébe léptek bele a hazai védők.
----
2. perc: Kosznovszky kapott labdát, lefordult Vallejoról, majd 20 méterről a jobb felső sarokba bombázott, 0-1.
----
17.30: Megkezdődött a mérkőzés.
----
A két csapat eddig 97 NB I-es bajnokit játszott egymás ellen, ennek során az MTK 50 alkalommal nyert, a DVTK pedig 21-szer, 26 találkozón döntetlen született.
----
Diósgyőri VTK – MTK Budapest 0-2 (0-2) - ÉLŐ
Diósgyőr, 5405 néző. V.: Derdák (Kóbor, Szalai B.)
Diósgyőri VTK: Odnytsov – Szatmári, Chorbadzhyski, Bárdos, Sanicanin – Hodampf, Vallejo – Gera, Pozeg Vancas, Rakonjac – Edomwonyi. Vezetőedző: Vladimir Radenkovic.
MTK Budapest: Demjén – Hej, Beriashvili, Kádár, Antonov – Kata, Kosznovszky – Molnár Á., Bognár I., Molnár R. – Jurina. Vezetőedző: Horváth Dávid.
Csere: Szatmári helyett Klimovich a 46., Rakonjac helyett Acolatse a 46., , Sanicaninan helyett Adedokun a 64., Vallejo helyett Rahrsalla a 64., Molnár Á. helyett Nagy Zs. a 72., Bognár I. helyett Végh B. a 72., Pozeg Vancas helyett Jurek a 74., Jurina helyett Németh K. a 76., Antonov helyett Bobál D. a 89, Molnár R helyett Stieber a 89. percben.
Sárga lap: Jurina a 73., Kosznovszky a 84. percben.
Gólszerző: Kosznovszky (0-1) a 2., Molnár R. (0-2) a 42. percben.