2012.10.13. 17:54

A Barcika szerzett három pontot

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában két megyei csapatunk meccselt szombaton.

Újpest FC tartalék – Putnok VSE 2-1 (0-0)

Budapest, 200 néző. V.: Mészáros.

Újpest tartalék: Banai - Üveges, Dombai, Takács, Baranyai - Magos (Krekács, 90.), Popovics, Erős, Toricska - Szabó B., Horváth R. (Bodnár, 62.). Edző: Víg Péter.

Putnok: Roza - Szögedi, Kovács R., Bogdan (Bányai, 46.), Horia - Zimányi, Illés (Kerékgyártó, 74.), Odrobéna, Bene (Luptak, 66.) - Elek, Olasz. Edző: Koszta Péter.

48. perc: Magos a félpályáról vezette fel a labdát majd beadott a kapu elé ahol Dombai 5 méterről passzolt kapuba, 1-0.

52. perc: Olasz tartotta meg a labdát 20 méterre a kaputól majd Elek elé tálalt aki nagy erővel a léc alá bombázott, 1-1.

60. perc: Toricska a tizenhatos bal sarkáról Roza fölött a hálóba emelt, 2-1.

Jók: Takács, Erős, Szabó, ill. Szögedi, Horia, Zimányi, Elek.

Víg Péter: - Ma küzdeni tudásból jelesre vizsgázott csapatom. A szerdai Ligakupa még benne volt a csapatban, ezért pontatlanul játszottunk.

Koszta Péter: - 0-0-nál és 1-1-nél háromszor vittük a kapusra a labdát és elrontottuk a ziccereket, ezután az Újpest egy kontra után megszerezte a győzelmet.

Kazincbarcikai SC – Vasas 1-0 (0-0)

Kazincbarcika, 600 néző. V.: Veizer.

Kazincbarcika: Szabó Á. - Privigyei, Komlósi, Fótyik, Szala - Hornyák (Horváth B., 69.), Maicon, Messi, Tátrai (Luiz, 79.) - Salvador (Kovács P., 84.), Menougong. Edző: Kiprich József.

Vasas: Szatmári - Görgényi, Lucas, Kárpáti, Polényi - Mehmedagic, Thiago, Romeu (Ferkó, 78.), Kovács D. (Ádám, 73.) - Deyvison, Szilágyi. Edző: Szapor Gábor.

62. perc: Tátrai lépett ki egy indítást követően majd két védők kicselezve 8 méterről a kapuba lőtt, 1-0.

Jók: Tátrai, Fótyik, Messi, Privigyei, ill. senki.

Kiprich József:- Nagyon küzdelmes mérkőzés volt melyen megérdemelt győzelmet arattunk.

Szapor Gábor: - Mindent megtettünk a győzelemért, a mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani és egy fegyelmezetlenség után kontragóllal kikaptuk.