Labdarúgás

2024.04.27. 16:10

DVTK-KTE: elapadt a góleső (fotókkal)

A labdarúgó NB I 30. fordulójában Diósgyőri VTK – Kecskeméti TE mérkőzést rendeztek szombaton, 17.00-tól.

A labdarúgó NB I 30. fordulójának szombati meccsén: DVTK – KTE

Fotó: Török Attila

A DVTK – KTE mérkőzés végeredménye: 0-0
----
94. perc: Vége a mérkőzésnek. Az egy héttel ezelőtti 5-3-as diósgyőri győzelem után elapadt a góleső.
----
94. perc: Zsótér lövését fogta meg a kapus.
----
93. perc: Horváth K. lövését ütötte ki Odyntsov.
----
92. perc: Pozeg Vancas esett el a 16-oson belül, a játékvezető továbbot intett.
----
91. perc: Pozeg Vancas kapott sárgát, mert megrúgta Inyibort.
----
90. perc: Négy perc hosszabbítás következik.
----
88. perc: Pálinkás fejese kerülte el a bal felső sarkot.
----
85. perc: Még egy csere, Májer helyett Inyibor folytatja.
----
83. perc: Újonc avat a DVTK, a Bokros helyett beállt Ferencsik Bálint élete első NB I-s meccsét játssza.
----
82. perc: Zsótér bombáját másodszorra fogta meg a hazai kapus.
----
80. perc: Májer kapott sárga lapot, Stephen visszahúzásáért.
----
75. perc: Újabb kettős csere a DVTK-nál, Bényei helyett Holdampf, Klimovich helyett Fekete V. állt be.
----
74. perc: Horváth K. lövését fogta meg Odyntsov.
----
73. perc: Stephen középre lőtt labdáját vágták ki a vendégek.
----
71. perc: Csere, Lukács D. helyett Pálinkás folytatja.
----
70.. perc: Szűcs K. kapott sárga lapot, aki Pozueg Vancassal szemben szabálytalankodott.
----
67. perc: Csere, Banó-Szabó helyett Zsótér a pályán.
----
64. perc: Pernambuco lőtt a bal kapufa mellé.
----
63. perc: Klimovich középre gurított labdáját vágta ki egy vendég védő.
----
60. perc: Csere a DVTK-nál, Edomwonyi helyett Szabó L., Feuillassier helyett Pernambuco állt be.
----
58. perc: Feuillassier lőtt a léc fölé.
----
53. perc: Megvan a hivatalos nézőszám is, ami 5412 fő.
----
49. perc: Stephen kapott sárga lapot, Májer lerántásáért.
----
46. perc: Lukács D. 6 méterről a kapu mellé perdítette a labdát.
----
46. perc: Helmich helyett Nikitcsher állt be a KTE-nél.
----
18.02: Megkezdődött a második félidő.

----

----
45+1. perc: Vége az első játékrésznek.
----
45. perc: Egy perc hosszabbítás következik.
----
44. perc: Bényei estében fejelt, bóbitájáról az alapvonal túlra csorgott laszti.
----
40. perc: Helmich kapott sárga lapot, mert felvágta Feuillassiert.
----
39. perc:  Májer az oldalvonalon túlról tette vissza a pályára a labdát, és indította Lukács D.-t, aki az akció végén a kapusba lőtt, a játékvezetői asszisztens les miatt jelzett.
----
36. perc: Vallejo lőtt 17 méterről a kapu fölé.
----
34. perc: Lukács D. jobboldali beadását Banó-Szabó fejelte a bal felső sarok mellé.
----
33. perc: Bokros jobbról érkező beadása után Edomwonyi elől tisztáztak a vendégek.
----
25. perc: Pozeg Vancas balról érkező beadása után Edomwonyi lövését követően pattant szögletre a labda.
----
21. perc: Horváth K. próbálkozott távoli lövéssel, méterekkel tévesztette el a kaput.
----
20. perc: Egy baloldali beadás után Klimovich fejéről pattant a kapu fölé a labda.
----
14. perc: Májer lőtt 22 méterről a léc fölé.
----
10. perc: Vendég szöglet után Belényesi fejelt a kapu fölé.
----
6. perc: Májer indításával Lukács D. iramodott meg a jobb oldalon, majd 8 méterről a kapusba lőtt.
----
2. perc: Hazai szöglet után Szatmári lábáról pattant az alapvonalon túlra a labda.
----
17.00: Megkezdődött a mérkőzés.
----
Ebben az évadban kétszer találkozott egymással a két csapat: tavaly októberben, Diósgyőrben 3-1-es hazai siker született, míg az idén februárban Kecskeméten is a pályaválasztó diadalmaskodott, 2-1-re.
----
A DVTK az idén lejátszott 12 bajnokija közül mindenből négynél tart: 4 győzelem, 4 döntetlen, 4 vereség. A KTE 12-eséből 5-ször nyert, 1 döntetlen mellett, 6-szor kikapott.
----
Eddig hétszer meccselt egymás ellen az élvonalban a két csapat, a DVTK pályaválasztása mellett: egyszer nyertek a kecskemétiek, 2011. július 31-én, a Tomislav Sivic edző irányította együttes 2-1-es sikert ért el a Benczés Miklós által vezetett DVTK-val szemben. Ezen kívül volt még egy 1-1-es döntetlen, 2013. augusztus 17-én. Az azóta lejátszott két meccsen a Diósgyőr nyert, 2014-ben 2-1-re, tavaly ősszel pedig 3–1-re.
----
Diósgyőri VTK – Kecskeméti TE 0–0
Diósgyőr, 5412 néző. V.: Karakó (Albert I., Buzás).
Diósgyőri VTK: Odyntsov – Bokros, Szatmári, Chorbadzhiyski, Stephen – Vallejo – Bényei, Klimovich, Feuillassier, Pozeg Vancas – Edomwonyi. Vezetőedző: Vladimir Radenkovic.
Kecskeméti TE: Varga B. – Májer, Szűcs K., Szabó A., Belényesi, Zeke – Helmich, Vágó, Banó-Szabó – Lukács D., Horváth K. Vezetőedző: Szabó István.
Csere: Helmich helyett Nikitscher a 46., Edomwonyi helyett Szabó L. a 60., Feuillassier helyett Pernambuco a 60., Banó-Szabó helyett Zsótér a 67., Lukács D. helyett Pálinkás  a 71., Bényei helyett Holdampf a 75., Klimovich helyett Fekete V. a 75., Bokros helyett Ferencsik B. a 83., Májer helyett Inyibor a 85. percben.
Sárga lap: Helmich a 40., Stephen a 49., Szűcs K. a 70., Májer a 80., Pozeg Vancas a 91. percben.