Címvédés Cigándon, a CISE Cup-on

Az utolsó előtti percben született gól döntött a kupáról.

Véget ért a 4. CISE Cup

Fotó: Cigánd SE

A tavalyi győztes, a szatmárnémeti labdarúgócsapata nyerte a 4. CISE Cup döntőjét, minután a szombati esti fináléban egy góllal jobbnak bizonyultak a házigazda, Bacsó Beton-Cigánd SE gárdájánál.
A romániai harmadosztályú együttes és a rendező, a magyar bajnokság harmadik vonalában szereplő csapat rendhagyó módon csak 2x30 perces meccset játszott (a torna a összes mérkőzésén ennyi volt a játékidő) a nagy melegre való tekintettel.
A kétnapos torna küzdelmei pénteken az elődöntőkkel kezdődtek, azok győztesei jutottak be a szombati fináléba.
A cigándi együttesben a döntőben egy új játékos is pályára lépett, Sikorszki Bence személyében. A 22 éves bal oldali védő az előző évadban a Kisvárda MG tartalék NB III-as együttesében szerepelt.