2 órája

A DVTK csütörtökön kaphat ellenfelet, ha...

Az MZSFC és a DVTK csütörtökön este kaphat kupaellenfelet, ha továbbjut az MK 4. fordulójában. A DVTK szerdán idegenben harcolhatja ki a továbbjutást.

A DVTK (fehérben) ebben az évadban már játszott a Fehérvár FC vendégeként, augusztus 3-án 3-1-re kikaptak NB I-es meccsen

Fotó: MW

A labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójának mérkőzéseit játsszák ezen a héten, a tét a 16 közé jutás. Minden párharcban egy meccsen dől el a továbbjutás. Amennyiben egy találkozón a rendes játékidőben döntetlenre végeznek a csapatok, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik, ha ez sem hoz döntést, akkor tizenegyes rúgásokkal zárul a párharc. A labdarúgó Magyar Kupa 32-es mezőnyében két vármegyei együttes van még versenyben (DVTK, MZSFC), és amennyiben továbbjutnak, akkor csütörtökön este, 19.30-tól a nyolcaddöntő sorsolásakor kapnak ellenfelet.