2013.10.16. 16:03

BOON-ÉLŐ - Ligakupa: DVTK vs. Vasas 4-2 (0-0)

Miskolc - A labdarúgó Liga Kupa A csoportjának 4. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Vasas FC csapatát fogadta szerdán 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.

DVTK

4 - 2

Vasas

Miskolc, 2013.10.16. 17:00

Ligakupa: DVTK vs. Vasas - Edzői nyilatkozatok

A Diósgyőri VTK vs. Vasas FC (4-2) Ligakupa mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a látottakat.

[poll id="526"]

[liveticker name="boon-live-ligakupa-dvtk-vs-vasas-2013-10-16-szerda-1700"]

Labdarúgó Liga Kupa "A", 4. forduló

DVTK vs. Vasas

4 - 2   (0 - 0)

Miskolc, 500 néző, v.: Veizer R. (Horváth R., Tőkés R.).

DVTK: Gelei - Vági, Debreceni, Alves, Husic - Takács - Szabó B., Kostic, Gosztonyi - Tisza, Batioja. Vezetőedző: Sivic Tomislav.

Vasas: Németh G. - Recklet, Izing, Schulz, Horváth - Cseke, Gál, Nagyházi - Horia - Hohmann, Dos Santos. Vezetőedző: Dirk Berger.

Gólszerző: Tisza az 50. (büntetőből, 1-0) és a 70. (3-1), Alves a 60. (2-0), Hohmann a 65. (2-1), Boros a 71. (4-1), Dos Santos a 88. (4-2) percben.

Sárga lap: Nagyházi a 14., Horia a 68., Tisza a 85. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Szabó helyett Csirszki és Gosztonyi helyett Boros a 46., Gál helyett Ádám és Cseke helyett Remili a 61., Horváth helyett Boda a 68. percben.

Jók: Tisza (mezőny legjobbja), Kostic, Husic, Alves, Boros; illetve Németh, Hohmann, Cseke.

Sivic: Lehetőség a bizonyításra

A labdarúgó Ligakupában a Vasast fogadja a Diósgyőri VTK szerdán 17 órától. A mérkőzésről ezúttal is élőben tudósítunk a Borsod Online-on.

Diósgyőri stadion: Lehet olyan is, hasonló is

Jó lenne, ha 2014 őszén már lennének elkészült ,,dolgok”, épületek.

BOON-ÉLŐ - Ligakupa: Vasas vs. DVTK 1-0 (0-0)

A labdarúgó Liga Kupa A csoportjának 3. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Vasas FC vendégeként lépett pályára szerdán 16 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVTK - Vasas Ligakupa mérkőzés végeredménye?

A labdarúgó Ligakupa A csoportjában a listavezető Vasast fogadja a DVTK a 4. fordulóban. A mérkőzésről élőben tudósítunk szerdán 17 órától. Ön mit tippel a meccsre?