Hirdetés

2024.06.27. 08:00

A Krug Hungary Kft. állásajánlata méréstechnikus munkakörbe

PR cikk

A dinamikusan fejlődő, német tulajdonú Krug Hungary Kft. műanyag fröccsöntéssel foglalkozó üzemébe Miskolc-Felsőzsolcára keresünk kollégákat hosszútávra a következő munkakörbe:

MÉRÉSTECHNIKUS

Főbb feladatok:

  • Ellenőrző mérések elvégzése 3d mérőgépekkel, készülékekkel, mérőeszközökkel
  • Az eredmények precíz dokumentálása, nyomonkövetése (adatok ellenőrzése, riportok elkészítése, archiválás)
  • Mérőeszközök szakszerű használata
  • Mérőeszköz felügyelet (karbantartás, kalibrálás)
  • Mintagyártási folyamatban való részvétel (minták kezelése, mérések elvégzése, eredmények közlése)
  • Gép- és folyamatképesség vizsgálati mérések végrehajtása
  • Kapcsolattartás a központi és vevői mérőlaborokkal (programírás támogatása, eredményekben való eltérések kezelése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki terület előny)
  • 3d mérőgép programozói ismeretek, gyakorlati tapasztalat (QUINDOS)
  • Metrológiai ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (autóipari terület előny)
  • Önállóság, felelősségvállalás, döntéshozó képesség, kezdeményezőkészség, analitikus gondolkodás
  • Terhelhető, agilis személyiség
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Előnyt jelent:

  • Műanyagfröccsöntési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer

Ha úgy érzi, szívesen csatlakozna stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cégünkhöz, várjuk fényképes önéletrajzát a [email protected] e-mail-címre.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában